CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Adıyaman Baskılı Pasta Kutusu

Adıyaman Baskılı Pasta Kutuları | Adıyaman Pasta Kutusu | Adıyaman Pasta Kutusu Fiyatları | Adıyaman Baskısız Pasta Kutusu | Adıyaman Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Adıyaman Pasta Kutusu Baskılı | Adıyaman Pasta Kutusu Siparişi | Adıyaman Baskılı Kutu | Adıyaman Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Adıyaman pasta kutusu, adıyaman baklava kutusu, adıyaman pizza kutusu, adıyaman lahmacun kutusu, adıyaman pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Adıyaman baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Adıyaman baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Adıyaman baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı adıyaman pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Adıyaman baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Adıyaman Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Adıyaman baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için adıyaman pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel adıyaman pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Adıyaman baskılı pasta kutusu, adıyaman baskılı pasta kutusu fiyatları, adıyaman pasta kutuları, adıyaman pasta kutusu fiyatları, adıyaman pasta kutusu imalatı, adıyaman baskılı pasta kutusu ve fiyatı, adıyaman ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner