Adıyaman Güvenlik Etiketi

Adıyaman Güvenlik Etiketi | Adıyaman Garanti Etiketi | Adıyaman Güvenlik Etiketleri | Adıyaman Etiket | Adıyaman Alarm Etiketi | Adıyaman Güvenlik Etiketi Fiyat | Adıyaman Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Adıyaman garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan adıyaman güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya adıyaman kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan adıyaman güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi adıyaman  olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket adıyaman kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Adıyaman güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel adıyaman güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Adıyaman garanti etiketi, adıyaman güvenlik etiketi, adıyaman etiket, adıyaman kırılgan etiket fiyatları, adıyaman termal etiket, eko etiket adıyaman , adıyaman güvenlik etiket fiyatları, adıyaman emniyet etiketi, adıyaman garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi adıyaman .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner