Adıyaman Polietilen Opak Etiket

Adıyaman Polietilen Opak Etiket | Adıyaman Opak Pe Polietilen Etiket | Adıyaman Opak Polietilen Etiket | Adıyaman Opak Etiket | Adıyaman Opak Etiket Fiyatları | Adıyaman Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Adana

polietilen opak etiket

Adıyaman Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Adıyaman opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Adıyaman opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta adıyaman opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir adıyaman  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Adıyaman opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Adıyaman polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız adıyaman barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Adıyaman polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve adıyaman opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Adıyaman polietilen etiket, adıyaman polietilen opak etiket, adıyaman opak etiket fiyatları, adıyaman opak etiket, adıyaman opak polietilen (pe) etiket, adıyaman sembol etiket, adıyaman polietilen pe etiket, adıyaman opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner