Adıyaman Chromolux Etiket

Adıyaman Chromolux Etiket | Adıyaman Chromolux Etiket Nedir | Adıyaman Chromolux Etiket Fiyatları | Adıyaman Chromolux Etiket Baskı | Adıyaman Kromolüks Etiket | Adıyaman Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Adıyaman Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Adıyaman chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Adıyaman chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan adıyaman chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan adıyaman kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı adıyaman chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Adıyaman chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Adıyaman chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve adıyaman  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Adıyaman choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Adıyaman choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel adıyaman etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Adıyaman etiket, adıyaman etiket fiyatları, adıyaman barkod etiket fiyatları, adıyaman baskılı etiket fiyatları, adıyaman barkod, adıyaman rulo etiket fiyatları, adıyaman barkod fiyatları, adıyaman rulo etiket, adıyaman yapışkanlı etiket, adıyaman barkod sistemi, adıyaman barkod okuyucu, adıyaman barkod okuyucu fiyatları, adıyaman koli etiketi, adıyaman tekstil etiketi, adıyaman saten etiket, adıyaman metal etiket, adıyaman mat pp etiket, adıyaman mat pe etiket, adıyaman etiket baskı, adıyaman mat polietilen etiket, adıyaman lazer etiket, adıyaman boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner