Adıyaman Fastyre Etiket

Adıyaman Fastyre Etiket | Adıyaman Sembol Barkod Etiket | Etiket Adıyaman | Adıyaman Etiket Fiyatları | Adıyaman Fastyre Etiket Fiyat | Adıyaman Fastyre Etiket Nedir

fastyre etiket

Adıyaman fastyre etiket kuşe kaplı, yüzeyi metalik gri ile boyanmış, ribon baskı ile üretilen etikettir. Yapışkan özelliği oldukça etkilidir. Genellikle tekstil firmalarının adıyaman  kartela etiketi olarak kullanılmaktadır. Piyasada lastik etiketi veya çuval etiketi olarak da adlandırılır. Firmanıza özel baskılı veya baskısız adıyaman fastyre etiketi üretimi yapılmaktadır. Kuvvetli yapışma özelliğinden dolayı pürüzlü yüzeylere bile gayet sağlam bir şekilde yapışmaktadırlar.

Adıyaman kağıt bazlı etiket grubunun bir üyesi olan Adıyaman astyre Etiket, kağıt bazlı etiketler ile aynı özelliğe sahiptir. Zorlanmaları durumunda yırtılma özelliği vardır. Adıyaman fastyre etiketin diğer kağıt bazlı etiketler ile arasındaki fark ise, zemininde özel bir yapışkanın bulunması ve bozuk, engebeli yüzeylere bile sıkı sıkıya yapışmasıdır. Özel yapışkanın bulunduğu tarafı metalik gri ile boyanmış olup, üst tarafı vellum ya da kuşe kağıt ile kaplanmaktadır.

 

 

 

Örnekler:

Fastyre kağıt bazlı bir etiket çeşidi olduğundan dolayı wax ribbon aracılığıyla termal transfer yöntemiyle adıyaman  baskı alınmaktadır. Fastyre etiket, bazı sektör tarafından çuval  ya da ankara lastik etiketi olarak da bilinmektedir. Bunun sebebi de pürüzsüz olmayan yüzeylere kolaylıkla yapıştığından dolayı ağırlıklı olarak bu sektörler tarafından tercih edilmesinden kaynaklanmaktadır. Fastyre etiket fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Adıyaman fastyre etiket, etiket baskı adıyaman, adıyaman boş etiket, adıyaman termal etiket, Adıyaman etiketçi, adıyaman boş etiket, ucuz etiket adıyaman , adıyaman fastyre etiket fiyatları, adıyaman ribon baskı, adıyaman kartela etiket, adıyaman çuval etiket, adıyaman kuşe kaplı etiket, adıyaman lastik etiketi.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner