Adıyaman Silvermat Etiket

Adıyaman Silvermat Etiket | Adıyaman Silvermat Etiket Fiyatları | Adıyaman Silvermat Etiket Özellikleri | Adıyaman Silvermat Etiket Yazıcı | Adıyaman Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Adıyaman Silver Mat Etiket | Adıyaman Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Adıyaman silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir adıyaman etiket türüdür. Genellikle kitap ve adıyaman barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Adıyaman silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun adıyaman etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan adıyaman silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Adıyaman silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Adıyaman silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Adıyaman silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Adıyaman silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Adıyaman silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Adıyaman etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Adıyaman silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Adıyaman silvermat etiket, adıyaman termal etiket, adıyaman silver mat etiketler, adıyaman mat etiketler, adıyaman silver mat etiket fiyatları, adıyaman etiket fiyatları, adıyaman şeffaf etiket fiyatları, adıyaman silver mat barkod etiketi, adıyaman barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner