Adıyaman PP Opak Etiket

Adıyaman Pp Opak Etiket | Adıyaman Pp Opak Etiket Nedir | Adıyaman Opak Polipropilen Etiket | Adıyaman Opak Polipropilen Opak Pp Etiket | Adıyaman Pp Opak Barkod Etiketleri | Adıyaman Opak Etiket Fiyatları | Adıyaman Opak Etiket Baskı

pp opak etiket

Adıyaman pp opak etiketler poliprobilen malzemeden üretilmektedir. Sudan ve nemden etkilenmez. Sert yapıdan oluşan bir etiket hammaddesidir. Fazla zorlanmadığı ve esnemediği müddetçe yırtılma olasılığı yoktur. Darbe sürtünmelere karşı oldukça dayanıklı olan opak etiketler ribon baskı ile elde edilmektedir. Adıyaman pp opak barkod etiketleri kozmetik ve kimya sektörlerinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Adıyaman opak polipropilen opak pp etiket kimyasal etkileşimlere karşı bile oldukça dayanıklıdır. 

Pp opak etiket nedir ? sert bir malzemeden üretilen bir etiket türüdür. Isıya, ışığa ve diğer dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Adıyaman pp opak etiket yüzeyi mattır. Ribon baskı için uygun etiket hammaddesidir. Esnemez  ve kolay kolay yırtılmaz. Ürünlerinizi etiketlemek için kullanabileceğiniz adıyaman  etiket türleri arasındadır.

 

Örnekler:

Opak polipropilen etiket dayanıklı malzemeden üretilmiş plastik bazlı piyasada oldukça fazla ilgi gören etiketler arasında yer almaktadır. Adıyaman opak etiket ortam koşullarına karşı dirençlidir. Su ve nemle temas ettiğinde yapısı bozulmaz. Isı ve ışıktan etkilenmez. Belirli bir ölçüye kadar zorlama ile yırtılmamaktadır. Adıyaman pp opak etiket üst yüzeyi ve yapışkanlı kısmı parlak beyaz renklidir. İsteğinize göre baskılı üretim de yapılabilmektedir. Adıyaman opak etiket baskı üzerine alınan baskının kalitesi oldukça iyidir. Adıyaman pp opak barkod etiketleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Adıyaman opak baskı nedir, adıyaman pp opak nedir, adıyaman pp etiket, adıyaman pp etiket baskı, adıyaman opak etiket baskı, adıyaman opak etiket fiyatları, adıyaman opak polipropilen etiket, adıyaman opak etiket nedir, adıyaman polipropilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner