Adıyaman Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Adıyaman | Adıyaman Mini Diş Seti | Adıyaman Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Adıyaman | Traş Seti | Adıyaman Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Adana

kutulu buklet tras seti

Adıyaman otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri adıyaman ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  adıyaman otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Adıyaman otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Adıyaman otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti adıyaman  isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları adıyaman ve adıyaman  kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Adıyaman traş seti, traş seti fiyatları adıyaman , adıyaman buklet traş seti, otel traş setleri adıyaman , kutulu traş setleri, adıyaman otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri adıyaman , kutulu buklet traş seti adıyaman .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner