CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Adıyaman Baskılı Pizza Kutusu

Adıyaman Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Adıyaman Pizza Kutuları | Adıyaman Pizza Kutusu Fiyatları | Adıyaman Pizza Kutusu Ankara | Adıyaman Pizza Kutusu İmalat | Adıyaman Pizza Kutusu Ölçüleri | Adıyaman Pizza Kutusu Fiyatları | Adıyaman Baskısız Pizza Kutusu | Adıyaman Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, adıyaman baklava kutusu, adıyaman lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Adıyaman baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Adıyaman baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Adıyaman baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Adıyaman baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Adıyaman baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Adıyaman pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Adıyaman pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Adıyaman askılı pizza kutusu fiyatları ile adıyaman pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Adıyaman baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla adıyaman baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Adıyaman baskılı pizza kutusu, adıyaman pizza kutuları, adıyaman basklı kutular, adıyaman baskılı pizza kutusu fiyatları, adıyaman pizza kutusu fiyatları, adıyaman pizza kutusu imalatı, adıyaman pizza kutusu Ankara, adıyaman baskılı pizza kutusu satışı, adıyaman baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner