CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Adıyaman Baskılı Pide Kutusu

Adıyaman Baskılı Pide Kutusu | Adıyaman Pide Kutusu Fiyatları |Adıyaman Pide Kutusu  |Adıyaman Pide Kutusu Ölçüleri | Adıyaman Pide Kutusu İmalatı | Adıyaman Hazır Pide Kutusu | Adıyaman Pide Ve Lahmacun Kutusu | Adıyaman Pide Kutuları | Adıyaman Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, adıyaman baklava kutusu, pizza kutusu,adıyaman lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Adıyaman baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Adıyaman baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Adıyaman baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Adıyaman baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Adıyaman pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı adıyaman pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Adıyaman baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Adıyaman pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Adıyaman baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için adıyaman pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel adıyaman pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Adıyaman baskılı pide kutusu, adıyaman pide kutusu fiyatları, adıyaman pide kutusu imalatı, adıyaman pide kutusu Ankara, adıyaman baskılı pide kutusu fiyatları, adıyaman baskılı ambalajlar, adıyaman pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner